Станьте частиною спільноти

Ми — недосконалі люди, які намагаються наслідувати досконалий приклад Ісуса Христа. Ми любимо одне одного, допомагаємо одне одному і намагаємося жити за вченнями Ісуса якомога краще. Приєднуйтесь до нас і відчуйте приналежність і єдність.

Приходьте поклонятися разом з нами

Поширені запитання

Люди мають багато запитань про “мормонів”, або більш шанобливо, про членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Клацніть тут, щоб побачити повний перелік.

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — такі ж самі, як і інші люди. У них є злети і падіння й усі проміжні стани. Насправді, ви можете здивуватися, наскільки звичайними ми можемо бути! Святі останніх днів мають репутацію щасливих, миролюбних людей. Але це не означає, що у них немає проблем. Кожний у житті веде тяжку битву — але, коли ви якомога краще намагаєтеся жити за євангелією Ісуса Христа, то маєте додаткову силу і спокій, щоб усе подолати.

Що стосується повсякденного життя, то святі останніх днів намагаються зосереджувати своє життя на Ісусі. Їхні вірування про Спасителя і Його вчення впливають на щоденні рішення щодо того, як вони говорять, одягаються і діють. Наприклад, вони намагаються не працювати у неділю, щоб відвідувати церкву, служити іншим і проводити час з сім’єю. Вірні члени Церкви також не палять, не вживають алкоголь і не грають в азартні ігри.

Люди все частіше відкидають ідею організованої релігії і віддають перевагу тому, щоб просто бути духовними і намагатися прожити хороше життя. Але людям потрібні обидва аспекти. Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів надає структуру і повноваження священства, необхідні для виконання усіх Божих заповідей, у тому числі хрищення і прийняття причастя. Вам слід ходити до церкви щонеділі, а також докладати зусиль, щоб бути духовними і служити іншим протягом тижня.

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів має багато культурних традицій, а також звичаїв, які зосереджені на сім’ї. Наприклад, члени Церкви виділяють один день на тиждень для проведення домашнього сімейного вечора, або сімейного вечора. Серед інших церковних заходів протягом тижня можуть бути спільні обіди, коли кожен приносить якусь страву, чи невеличкі вечірки, або зібрання, для молоді і підлітків. Більшість наших традицій є стандартними, наприклад, проведення часу з нашими сім’ями на свята, а інші є більш унікальними — як-от надання особливого благословення для новонародженої дитини під час церковних зборів. Разом з сім’ями ми молимося, читаємо Писання, а у першу неділю кожного місяця ми навіть разом постимося протягом 24 годин.

Кожної неділі ми збираємося разом, щоб співати гімни, слухати проповіді і навчати одне одного про Спасителя. Церква — це духовне підживлення і досконалий спосіб зосереджуватися на Ісусі в нашому житті. Ми запрошуємо усіх відвідувачів приєднатися до нас на наших християнських богослужіннях і поклонятися разом з нами. Час проведення церковних богослужінь у різних місцях відрізняється. Однак спочатку завжди проводяться загальні збори для всіх, після чого люди продовжують навчання в окремих класах відповідно до їхнього віку або загальних інтересів.

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів — це безпечне місце, де люди можуть знайти надію на краще життя завдяки Ісусу Христу. Церква надає священні засоби, проводить священні обряди і ділиться вченням — і за допомогою цього ви можете розвинути і підтримувати стосунки з Богом. Крім цього, бути членом Церкви означає належати до спільноти людей, які дбають одне про одного.

Так, як окремо сім’ями, так і Церквою. Адже хіба не варто святкувати народження і Воскресіння Христа? Інколи люди плутають нас з кількома християнськими релігіями, в  яких не святкують свята, але запевняємо вас, ми святкуємо.

Зазвичай, перший крок — це зустрітися з місіонерами. Вони навчать вас основним віруванням і обрядам Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Вони також можуть відповісти на будь-які ваші запитання про Церкву і повідомити вас, що очікується від членів Церкви. Вам також слід почати відвідувати богослужіння. Ви знайдете радість приналежності до спільноти людей, які дбають одне про одного і намагаються наслідувати приклад Ісуса Христа.

Зрештою, коли ви готові приєднатися до Церкви, ви можете вирішити охриститися і стати офіційним членом Церкви. Вас можуть христити місіонери або людина, з якою ви познайомилися в церкві.