Залиште заявку на зустріч з місіонерами

Як місіонери можуть мені допомогти?

Хоча ваші стосунки з Богом можуть бути глибоко особистими, інколи нам усім потрібна допомога у розпізнанні того, що Бог нам каже. Неважливо, де ви знаходитеся на вашому духовному шляху, місіонери можуть навчати євангельських принципів та натхненних ідей, які можуть бути корисними вам на вашому шляху. Думайте про них як про духовних наставників, які:

  • Допоможуть вам відчувати себе ближче до Бога

  • Покажуть вам, як молитися і отримувати відповіді від Бога

  • Допоможуть вам знайти відповіді на ваші духовні запитання

  • Навчатимуть вас про Спасителя Ісуса Христа і Його євангелію

  • Допоможуть вам зрозуміти Писання

  • Підтримуватимуть вас під час ваших особистих випробувань

  • Заохочуватимуть вас іти вперед до віри, покаяння і хрищення

  • Представлять вас спільноті віруючих-однодумців, які можуть продовжувати підтримувати вас у вашій духовній подорожі

Чого очікувати від зустрічі з місіонерами?

Місіонери попросять вас розпочати вашу зустріч з молитви. Якщо ви погодитеся, то вони навіть можуть попросити вас сказати молитву. У будь-якому разі це робиться для того, щоб запросити Святого Духа бути присутнім під час бесіди.

Найімовірніше, вони приділять кілька хвилин, щоб познайомитися з вами і дізнатися про ваші інтереси. Місіонери мають цілу програму, за якою можуть вас навчати, але вони намагаються пристосувати своє послання саме до вас і вашої життєвої ситуації. Вони читатимуть з вами уривки з Біблії та Книги Мормона і попросять вас молитися, щоб дізнатися, чи істинне те, чого вони навчають.

За вашим бажанням місіонери запланують наступну зустріч. Під час наступної зустрічі вони більше навчатимуть вас про Ісуса Христа та Його відновлену Церкву й відповідатимуть на будь-які ваші запитання. Їхня програма також містить послання про Божий план для нашого щастя, жертву Ісуса за усіх нас, віру, покаяння, хрищення, Святий Дух і виконання Божих заповідей. Вони і далі будуть запрошувати вас молитися, читати Книгу Мормона, відвідувати церкву і навіть охриститися. І пам’ятайте, що місіонери йтимуть з вами в ногу і поважатимуть ваш час і ваше бажання зустрітися знову чи більше не зустрічатися.

 

Поширені запитання

У людей є багато запитань про “мормонів”, або більш шанобливо, про членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Нижче ви знайдете відповіді на деякі поширені запитання.

Місіонери приїжджають з усього світу. Кожний чоловік або жінка, які відповідають визначеним вимогам, можуть служити на місії повного дня, незважаючи на те, де вони живуть.

Ні. Служіння на місії не є вимогою ні для кого. Ми віримо, що місія - це час для навчання, служіння і зростання, тому вона заохочується, але не є вимогою.

Ні. Насправді багато місіонерів оплачують свою місію самі. Місіонери і члени їхніх сімей часто накопичують гроші для служіння на місії заздалегідь протягом багатьох років.

Ні. Насправді, “старійшина” - це не ім’я, а титул. Місіонерів - молодих чоловіків - називають “старійшина”, після чого йде їхнє прізвище, а місіонерок - молодих жінок - називають “сестра”, після чого йде їхнє прізвище. “Старійшина” і “сестра”- це титули поваги і шани.

Ні. Натхненні провідники Церкви призначають кожного місіонера у конкретну місцевість, де він/вона служитиме. Дехто залишається у своїй рідній країні, а дехто їде за кордон, але усі місіонери служать, знаючи, що насправді покликання прийшло від Бога.

В залежності від дня, місіонери зазвичай відвідують людей, служать у громаді, навчають про Бога і роблять багато чого іншого. Вони ніколи не надто зайняті, щоб допомогти вам.

Робота в парах дозволяє місіонерам бути в безпеці. Цей зразок також встановлено згідно з настановами Ісуса. “І, закликавши Дванадцятьох, зачав їх по двох посилати” (Марк 6:7).

По всьому світу є понад 65000 місіонерів повного дня, які є святими останніх днів. Найімовірніше, у вашій місцевості також є місіонери.