Замовити Книгу Мормона

Книга Мормона наближає нас до Ісуса

Як і Біблія, Книга Мормона — це стародавній літопис, який навчає про Ісуса.

Вона відповідає на важливі запитання, які ми всі маємо: Чи є життя після смерті? Яка мета життя? Як мені знайти щастя і спокій зараз?

Бог обіцяє нам, що якщо ми читатимемо Книгу Мормона з відкритим серцем і відкритим розумом, то Він зможе допомогти нам знати, що вона істинна.

Люди з усього світу, різного походження, дізнаються про те, що Книга Мормона може допомогти нам стати кращими людьми і почуватися ближче до Бога.

Поширені запитання

Люди мають багато запитань про “мормонів”, або більш шанобливо, про членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Клацніть тут, щоб побачити повний перелік.

Так. Звичайно. Це слово Бога, священна книга Писань, і її потрібно читати, щоб мати щасливе життя. Як і в Біблії, ми також знаходимо натхнення і в інших книгах Писань, які є унікальними в Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Разом всі ці Писання навчають нас важливих істин про Ісуса Христа.

Так. Ісус є фундаментом нашої віри. Насправді, ми надаємо перевагу повній назві нашої Церкви---Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

У Книзі Мормона говориться: “І ми говоримо про Христа, ми втішаємося у Христі, ми проповідуємо Христа, ми пророкуємо про Христа, і ми записуємо наші пророцтва, щоб наші діти могли знати, до якого джерела їм звертатися за прощенням їхніх гріхів” (2 Нефій 25:26).

Час проведення церковних богослужінь відрізняється у різних місцях. Однак завжди проводяться загальні збори для всіх, після чого люди продовжують навчання в окремих класах відповідно до їхнього віку або загальних інтересів.

Загальні збори називаються “причасними зборами”. Щотижня на цих зборах лунають пісні, молитви і проповіді (або “виступи”) від різних членів зібрання. Але найважливішою частиною цих зборів є прийняття причастя в пам’ять про Спасителя.