Як проходять церковні богослужіння?

Кожної неділі ми збираємося разом, щоб співати гімни, слухати проповіді і навчати одне одного про Спасителя. Церква — це духовне підживлення і досконалий спосіб зосереджуватися на Ісусі в нашому житті. Ми запрошуємо усіх відвідувачів приєднатися до нас на наших християнських богослужіннях і поклонятися разом з нами.

Час проведення церковних богослужінь відрізняється у різних місцях. Однак спочатку завжди проводяться загальні збори для всіх, після чого люди продовжують навчання в окремих класах відповідно до їхнього віку або загальних інтересів.

Просто намагайтеся виглядати гарно. Ви можете прийти у будь-якому зручному для вас одязі. Під час богослужіння більшість чоловіків носять костюми або сорочки і краватки, жінки зазвичай носять сукні або спідниці, діти також одягнені по-святковому.

Сподіваємося, що ні. Багато наших членів Церкви приходять одні кожного тижня. Однак, якщо ви хочете, щоб хтось прийшов з вами в перший раз, ви можете зв’язатися з місцевими місіонерами, і вони зустрінуть вас. Бути новим складно у будь-якій ситуації, але ви швидко познайомитеся з іншими членами Церкви і почуватиметеся, як вдома.

Ні. Від відвідувачів не вимагається брати участь. Коли під час причастя людям розносять хліб і воду, ви просто можете передати тацю наступній людині. Загалом можна просто сидіти і насолоджуватися богослужінням. У класі Недільної школи вчитель може запросити присутніх дещо зачитати або дати відповідь на питання. Якщо ви не бажаєте цього робити, просто не піднімайте руку.

Це, напевне, залежить від розміру зібрання, яке ви відвідуєте. Деякі зібрання настільки великі, що постійні члени Церкви можуть навіть не усвідомити, що ви прийшли вперше. Інші є настільки малими, що всі члени Церкви знають одне одного і точно впізнають та привітають нову людину. У будь-якому разі не вагайтеся представитися або ставити запитання. Усі будуть раді, що ви прийшли.

Ні. Ми не проводимо збору пожертвувань і не передаємо тацю з грошима.