Йти за Ісусом Христом
Хто такий Ісус Христос? Ісус — це Спаситель світу. Якщо ми йдемо за Ним, то знаходимо більше миру і щастя в житті.
Ісус є Сином Бога
Наш Небесний Батько послав Свого Сина, Ісуса Христа, щоб Він узяв на Себе гріхи кожного, хто житиме на землі, щоб ми могли отримати прощення. Ця жертва заради нас була можливою завдяки божественності Ісуса і Його досконалого життя.
Ісус був учителем і слугою для всіх. Але Він був нескінченно більшим за це. Коли Він запитав апостола Петра “А ви за кого Мене маєте?”, Петро відповів: “Ти — Христос, Син Бога Живого!” (Від Матвія 16:15–16).
Ісус надав нам досконалий приклад для наслідування
Ісус прожив досконале життя, щоб показати нам шлях, аби повернутися до нашого Небесного Батька. Хоча Ісус ніколи не грішив, Він усе ж охристився, щоб бути послушним Богу і навчити нас, що хрищення є вимогою для кожного.
Ісус також є досконалим прикладом любові. Протягом Свого життя на землі Він дбав про бідних, Він зцілював сліпих (див. Від Івана 9:1–7), Він проводив час з малими дітьми (див. Від Матвія 19:13–14) і Він навіть простив тих, хто розіп’яв Його (див. Від Луки 23:34). Його любов безкінечна і доступна усім, хто її потребує.
Ісус навчав нас, як жити і ставитися до інших
Коли Ісусу було лише 12 років, Його знайшли у храмі, де Він навчав учителів (див. Від Луки 2:42–52). Вони були вражені Його знанням. Ісус став найвеличнішим учителем, який будь-коли жив. Він часто використовував притчі, або історії, щоб навчати важливих уроків. Ці притчі були про звичайних людей і ситуації, і тому їх легко було зрозуміти. У наші дні Його історії все ще торкаються сердець і мотивують нас іти за Ним і служити іншим.
Учення Ісуса
Ісус сказав, що усі вірні люди отримають однакову винагороду на небесах, незважаючи на те, як довго кожна людина була вірною (див. Від Матвія 20:1–16).
Ісус навчав нас важливого уроку про прощення, запитавши: “Чи й тобі не належало змилуватись над своїм співтоваришем, як і я над тобою був змилувався?” (див. Від Матвія 18:23–35).
Ісус сказав, що нам слід любити наших ближніх, а в притчі про доброго самарянина говориться про те, що нашим ближнім може бути хто завгодно, зокрема незнайомці або вороги (див. Від Луки 10:25–37).
Христос з любов’ю прийме кожного, хто звернеться до Нього, незважаючи на те, що він чи вона зробили (див. ВІд Луки 15:11–32).
Коли ми загублені або самотні і звертаємося до Нього, Ісус не лише буде вітати нас із поверненням, а й радітиме, як пастир, промовляючи: “Радійте зо мною, бо знайшов я вівцю свою тую загублену” (див. Від Луки 15:1–6).
Книга Мормона також містить могутні вчення Спасителя. Він навчав людей, як молитися, як бути смиренними і як ставитися до своїх сімей.
Ісус страждав і помер за наші гріхи
Місія Ісуса на землі полягала в тому, щоб спасти нас від гріхів. Він був готовий страждати і пожертвувати Собою, щоб заплатити ціну за наші помилки, аби ми могли покаятися і бути прощеними.
У Гефсиманському саду Ісус відчув тяжкість кожного гріха і болі, відомих людству. Він страждав, проливаючи кров з кожної пори Свого тіла, за кожну людину, яка будь-коли житиме (див. Лука 22:44). Його заарештували, на Нього плювали, били батогом і розіп’яли на хресті. Навіть у той момент, коли Його вбивав Його ж народ, Він благав Бога змилостивитися над ними (див. Від Луки 23:34).
Протягом життя ми усі робитимемо помилки і те, про що пошкодуємо. Але якщо ми намагаємося бути кращими і молимося нашому Небесному Батьку про прощення, то можемо знову стати чистими. Ми всі у боргу перед великою любов’ю нашого Спасителя і Викупителя Ісуса Христа.