#ОсвітиЦейСвіт любов’ю цього Різдва

...
Відео: Освіти цей світ любов’ю
Відео: Освіти цей світ любов’ю

Освіти цей світ любов’ю

1:20

Що таке #ОсвітиЦейСвіт?

#ОсвітиЦейСвіт – це запрошення перетворити Різдво на пору служіння. Це – всесвітній рух, який має на меті зворушити серця і змінити життя, виконуючи те, що робив Ісус: годувати голодних, утішати самотніх, відвідувати хворих і стражденних та виявляти доброту кожному.

Календар щоденного служіння 

На місяць грудень надаються конкретні ідеї стосовно того, як можна послужити, щоб о Різдвяній порі зосереджуватися у своєму житті на допомозі іншим. Аби долучитися до участі, можна завантажити календар із описом ідей або навіть створити власний.

Завантажити календар щоденного служіння
...
Дитя Христос
Дитя Христос

Дитя Христос

17:57
Короткий фільм про народження Ісуса Христа.

У цій 18-хвилинній екранізації Різдвяної історії яскраво зображено священні події, які містяться в Біблії в  Євангеліях від Матвія та Луки. Ми йдемо разом з Йосипом та Марією з Назарета до Віфлеєма. Бачимо здивування пастухів у долинах Юдеї. Відчуваємо радість мудреців, коли вони схиляються на колінах перед Світлом цього світу – Спасителем Ісусом Христом.

Зустріньтеся з місіонерами
Якщо ви хочете дізнатися більше про Біблію, дізнатися, як молитися Богові або поговорити про те, як учення Ісуса Христа може принести радість і мир у вашу сім’ю, наші дружелюбні місіонери готові зустрітися з вами онлайн. Клацніть, щоб залишити запит на зустріч!
Зустрітися з місіонерами
Більше світла
Слідкуйте за нами у соціальних медіа, щоб отримувати більше світла впродовж усього року