#ОсвітиЦейСвіт любов’ю цього Різдва

Відео: Освіти цей світ любов’ю
Відео: Освіти цей світ любов’ю

Освіти цей світ любов’ю

1:20

Що таке #ОсвітиЦейСвіт?

#ОсвітиЦейСвіт – це запрошення перетворити Різдво на пору служіння. Це – всесвітній рух, який має на меті зворушити серця і змінити життя, виконуючи те, що робив Ісус: годувати голодних, утішати самотніх, відвідувати хворих і стражденних та виявляти доброту кожному.

Календар щоденного служіння 

На місяць грудень надаються конкретні ідеї стосовно того, як можна послужити, щоб о Різдвяній порі зосереджуватися у своєму житті на допомозі іншим. Аби долучитися до участі, можна завантажити календар із описом ідей або навіть створити власний.

Завантажити календар щоденного служіння
Дитя Христос
Дитя Христос

Дитя Христос

17:57
Короткий фільм про народження Ісуса Христа.

У цій 18-хвилинній екранізації Різдвяної історії яскраво зображено священні події, які містяться в Біблії в  Євангеліях від Матвія та Луки. Ми йдемо разом з Йосипом та Марією з Назарета до Віфлеєма. Бачимо здивування пастухів у долинах Юдеї. Відчуваємо радість мудреців, коли вони схиляються на колінах перед Світлом цього світу – Спасителем Ісусом Христом.

Зустріньтеся з місіонерами
Якщо ви хочете дізнатися більше про Біблію, дізнатися, як молитися Богові або поговорити про те, як учення Ісуса Христа може принести радість і мир у вашу сім’ю, наші дружелюбні місіонери готові зустрітися з вами онлайн. Клацніть, щоб залишити запит на зустріч!
Зустрітися з місіонерами
Більше світла
Слідкуйте за нами у соціальних медіа, щоб отримувати більше світла впродовж усього року