Що це таке — “Освіти цей світ”?

“Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі”. —Матвій 5:16

Що це таке — “Освіти цей світ”?

Ініціатива #ОсвітиЦейСвіт — це запрошення перетворити Різдво на пору служіння. Це всесвітній рух, спрямований на те, щоб торкатися сердець і змінювати життя, роблячи те, що робив Ісус: нагодувати голодних, втішити самотніх, відвідати хворих і знедолених і виявляти доброту до всіх. Ісус сказав: “Ви світло для світу” (Матвій 5:14). Ініціатива #ОсвітиЦейСвіт — це ідеальний спосіб дозволити нашому світлу — і Його світлу — яскраво сяяти.

Ідеї для щоденного служіння

Ініціатива #ОсвітиЦейСвіт призначена закликати нас виявляти любов до інших так само, як це робив Ісус під час Свого земного служіння. У грудні надаються спеціальні пропозиції щодо служіння, які допоможуть нам у Різдвяну пору зосередити своє життя на допомозі іншим. Щоб взяти участь, ви можете завантажити календар, в якому запропоновано ідеї.

Особливе недільне богослужіння

У неділю перед Різдвом ми проводимо спеціальні збори у Суботній день, присвячені народженню та життю Ісуса Христа. Ми раді вітати друзів і знайомих не нашої віри кожної неділі, але особливо запрошуємо прийти на наше богослужіння в цей день.

#ОсвітиЦейСвіт кожного дня

Кожного року на Різдво Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів докладає величезних зусиль, щоб поширити послання і повідомити про призначення ініціативи #ОсвітиЦейСвіт. Однак ви можете робити це упродовж всього року, думаючи про те, кому можете служити щодня.

Інші способи освітити цей світ