Знайдіть церкву недалеко від вас.
Знайти

Святкуймо Різдво разом

З радістю святкуйте народження Ісуса на особливих недільних богослужіннях цього грудня. Це чудова можливість відчути спокій Різдвяної пори, а ще й чудова можливість запросити друзів, сусідів та родину разом з вами провести цю надихаючу годину.

5 порад, як отримати чудовий церковний досвід

1. Представтеся

Члени Церкви приймуть вас у свою громаду і допоможуть почуватися як вдома. Не соромтеся представитися іншим і попросити людей про допомогу, якщо у вас виникнуть запитання. Всі будуть раді, що ви прийшли!

2. Чого очікувати

Різдвяне богослужіння зазвичай триває годину. На ньому часто звучать гімни, молитви, а також проповіді (їх називають ще “виступами”), які виголошують члени громади. Під час богослужіння члени Церкви матимуть можливість згадати Ісуса, приймаючи причастя.

3. Одягніться в те, що вважаєте найкращим

Ви можете приходити у будь-якому одязі за вашим смаком і який вам подобається. Більшість чоловіків одягнені в костюми або сорочки на ґудзиках і мають краватки, а жінки зазвичай вбрані у сукні чи спідниці. Діти зазвичай також гарно вдягнені. Якщо ви гарно вдягнені, це може допомогти вам мати більш благоговійний настрій і підготує вас, щоб більше дізнатися про Ісуса Христа та Його вчення.

4. Дізнайтеся про обряд причастя

Щотижня хліб і вода освячуються і розносяться громаді як символічне нагадування про жертву, принесену Ісусом Христом. Однак участь у цьому обряді не є обов’язковою. Якщо ви не хочете приймати причастя, ви можете передати тацю людині, яка сидить поряд з вами.

5. Звертайтеся до нас

Ви ніколи не зобовʼязані відповідати на запрошення прийти на церковне богослужіння. Але якщо ви хвилюєтеся з приводу відвідування, то можете зв’язатися з громадою заздалегідь. Вони можуть знайти вам друга, щоб той сидів поряд з вами і подбав про те, аби ви відчували, що вам тут раді. Натисніть тут, щоб знайти контактну інформацію церкви у вашій місцевості.

Більше способів освітити цей світ